Team Building на яхті

Унікальна програма до ваших послуг

ЗАХОПЛЮЮЧЕ

Участь у справжній парусній регаті. Досвід не потрібно. Команди по кілька людей змагаються на яхтах під керівництвом професійних інструкторів.

Відпочинок на яхтах

Організація заходів під вітрилами

Організація заходів під вітрилами у акваторіях Дніпра, Чорного і Середземного морів.

Як проходить тимбилдинг на яхтах

ПІЗНАВАЛЬНО

Найкраще розуміння процесу управління яхтою відбувається на практиці. На березі проходить короткий інструктаж з безпеки на яхті і основним правилам вітрильних перегонів. Після цього проводиться тренувальний вихід під керівництвом досвідченого інструктора, де кожен учасник отримує свою чітку роль в екіпажі. Готові і підготовлені команди виходять на старт справжньою парусної регати. Злагоджена робота екіпажа запорука успішного результату як в гонці так і бізнесі. Тимбилдинг в форматі регати стимулює згуртованість колективу і сприяє прийняттю правильних рішень в складних ситуаціях.

5

років досвіду

20

яхтових регат

760

учасників

42

яхти

Повний комплекс організаційних послуг: транспорт, розважальні заходи, харчування і випивка.

Регата

ПРЕКРАСНИЙ ВАРІАНТ ПРОВЕДЕННЯ ТІМБІЛДІНГУ

Досить складно, але при цьому дуже важливо для будь-якої компанії побудувати і організувати злагоджену і чітку командну роботу колективу. Саме взаєморозуміння, відкритість і чесність перед колегами, правильний розрахунок сил і можливостей дають приголомшливий зростання ефективності і допомагають в досягненні основних цілей компанії.

Саме складні і екстремальні ситуації сприяють об'єднанню людей, викликають повагу один до одного і довіру, що дуже важливо для командного духу. Перевага і принадність регати в тому, що складні моменти мають особливу захопливість і позитивність. Управління вітрильним судном стимулює команду працювати як один цілий механізм, який допомагає досягти загальної результативності та поставленої мети.

Азарт, адреналін і дух суперництва значно підіймають загальний інтерес, адже ніхто не любить програвати, а особливо у відкритих водах під піднятими вітрилами!

Командний дух

Командний дух

Колективне бажання об'єднатися для досягнення спільної мети

Комунікації

Комунікації

Підвищення рівня довіри, взаєморозуміння і співпраці між колегами

Вітрильний спорт

Вітрильний спорт

Близьке знайомство з захопливістю і особливостями вітрильного спорту
Ми організували наймасовішу корпоративну вітрильну регату в Україні.
350 учасників одночасно перебували на 42-х яхтах. Нами організована наймасштабніша і численна вітрильна регата корпоративного типу в Україні, в якій брали участь 42 яхти і 350 осіб, що знаходяться на їх бортах.

Сучасна яхта

Hanse 320

Сучасна вітрильна яхта, розрахована на компанію з 8-10 чоловік і оснащена 6 комфортними спальними місцями. Укомплектована всім необхідним обладнанням для незабутніх прогулянок і відпочинку, проведення парусних регат.

Морская парусно-моторная яхта V.I.P.-класса

Hunter 320

Затишна вітрильна яхта з пасажиромісткістю 8-10 чоловік і 6 спальними місцями, яка стане прекрасним вибором для регат і просто прогулянок. Судно обладнане всією необхідною технікою і приладами, що зробить плавання максимально комфортабельним.

Сучасна французька яхта від світового лідера яхтобудування

BENETEAU OCEANIS CLIPPER 331

Комфортабельне вітрильне судно, на якому крім регат проводяться навчання та тренування. Це сама укомплектована яхта в Києві, на борту якої є радар, картплоттер, автопілот raymarine, погодний факс navtex, що зробить прогулянки максимально комфортними, а навчання пізнавальним.

Заощаджуємо на замовленні послуг тімбілдінга

  • Об'єднання з колегами, партнерами та друзями дасть велику економію, чим більше людей, тим дешевше
  • При бронюванні послуг заздалегідь надається можливість проводити оплату кількох частинами

Пропонуємо унікальну програму

ЗАХОПЛЮЮЧЕ

Протягом дня учасники заходу, розбиті на команди, беруть участь у цій парусній регаті під керівництвом професійних яхтсменів на кожній яхті.

Контакти

Адреса

Київ, вул. Дубровицька 28

Телефон

+38 063 891 74 03

Email

info@lskipper.com

Зв'язатися з нами