Корпоративний яхтинг

Організуємо захоплюючий корпоратив під вітрилами

ЗАХОПЛЮЮЧЕ

Цікавить захоплююча водна прогулянка в неформальній обстановці? Ми організуємо на високому рівні прогулянку по акваторії річки Дніпро, як в компанії друзів, так і з колегами. Саме корпоративний яхтинг здатний згуртувати колектив, подарувавши заряд позитиву і просто незабутні спогади. Такий відпочинок однозначно надихне вашу команду на нові ідеї і досягнення.

Відпочинок на яхтах

Організація заходів під вітрилами

Організація заходів під вітрилами у акваторіях Дніпра, Чорного і Середземного морів.

Позитивне проведення корпоративу

ВЕСЕЛО

Ідеально організований корпоративний яхтинг і тімбілдінг подарують абсолютно нові емоції і яскраві відчуття. Такий вид відпочинку допоможе подивитися на командну роботу зовсім з іншого боку, згуртувавши і подруживши при цьому співробітників.

5

років досвіду

20

яхтових регат

760

учасників

42

яхти

Повний комплекс організаційних послуг: транспорт, розважальні заходи, харчування і випивка.

Корпоратив

ВАШ ІДЕАЛЬНИЙ КОРПОРАТИВ

Для сплоченности и эффективности команды сотрудников весьма результативным станет идеальный и позитивный корпоратив. При этом важным моментом является его правильная и ответственная организация, оригинальность и неформатное его проведение.
Понимание и ощущение того, что сотрудники находятся на борту одного судна и являются одной сплоченной командой – один из действенных и лучших вариантов. Именно корпоративный яхтинг позволит совместить отдых, получение новых знаний и навыков, остроту ощущений и позитивные эмоции.

Знайомимося ближче з особливостями вітрильного спорту

Знайомимося ближче з особливостями вітрильного спорту

Протягом усього заходу його учасники, поділені на команди, беруть участь у парусній регаті, керівництво якої на кожному судні здійснюють професійні яхтсмени.

Підвищуємо командний дух і об'єднуємося заради досягнення спільної мети

Підвищуємо командний дух і об'єднуємося заради досягнення спільної мети

Учасники самостійно управляють яхтою, вибудовують стратегію і тактику парусної гонки, яка є моделлю сучасного бізнесу.

Покращуємо взаєморозуміння і комунікації між співробітниками

Покращуємо взаєморозуміння і комунікації між співробітниками

При проходженні вітрильних перегонів учасникам доводиться долати складнощі і природні фактори, а потрапляючи в екстремальні ситуації, потрібно дуже швидко приймати оптимально правильне рішення
Нами організовано наймасштабніша і численна вітрильна регата корпоративного типу в Україні, в якій брали участь 42 яхти і 350 осіб на їх бортах.

Сучасна французька яхта від світового лідера яхтобудування

BENETEAU OCEANIS CLIPPER 331

Комфортабельне вітрильне судно, на якому крім регат проводяться навчання та тренування. Це сама укомплектована яхта в Києві, на борту якої є радар, картплоттер, автопілот raymarine, погодний факс navtex, що зробить прогулянки максимально комфортними, а навчання пізнавальним.

Сучасна яхта

Hanse 320

Сучасна вітрильна яхта, розрахована на компанію з 8-10 чоловік і оснащена 6 комфортними спальними місцями. Укомплектована всім необхідним обладнанням для незабутніх прогулянок і відпочинку, проведення парусних регат.

Морская парусно-моторная яхта V.I.P.-класса

Hunter 320

Затишна вітрильна яхта з пасажиромісткістю 8-10 чоловік і 6 спальними місцями, яка стане прекрасним вибором для регат і просто прогулянок. Судно обладнане всією необхідною технікою і приладами, що зробить плавання максимально комфортабельним.

Унікальна програма до ваших послуг

ЗАХОПЛЮЮЧЕ

Участь у справжній парусній регаті. Досвід не потрібно. Команди по кілька людей змагаються на яхтах під керівництвом професійних інструкторів.

Лайфхак:

Вигідніше і дешевше бронювати вітрильне судно навесні.
Об'єднуючись з партнерами, колегами і друзями, захід значно здешевлюється.
При ранньому бронюванні яхти доступна послуга оплати частинами.

Контакти

Адреса

Київ, вул. Дубровицька 28

Телефон

+38 063 891 74 03

Email

info@lskipper.com

Зв'язатися з нами